Evro-2020 saralash bosqichi. 23:45 da boshlanadigan o'yinlar tarkiblari

Evro-2020 saralash bosqichining 4-turidan o'rin olgan  uchrashuvlar boshlanish arafasida.

Asosiy tarkiblar ma'lum.

Islandiya – Turtsiya

23:45, «Laugardalsvellur»

Islandiya – Xalldoursson, Xermannsson, Skulason, Sigurdsson, Arnason, Gudmundsson, Byarnason, Gunnarsson, Xadlvredsson, Sigurdsson, Bedvarsson.

Turtsiya –             Gyunok, Ayxan, Demiral, Kaldirim, Chelik, Chalxanoglu, Tokez, Kaxvedji, Tufan, Karaman, Yilmaz.

Belarus – Shimoliy Irlandiya

23:45, «Borisov-Arena»

Belarus – Gutor, Naumov, Shitov, Martinovich, Polyakov, Maevskiy, Nexaychik, Korzun, Stasevich, Kovalev, Shikavka.

Shimoliy Irlandiya –Pikok-Farrell, Lyuis, Ketkart, Smit, Makneyr, Devis, Evans, Djons, Evans, Uoshington, Madjennis.

***

Gretsiya – Armeniya

23:45, «Spiros Luis»

Gretsiya – Vlaxodimos, Papastatopulos, Siovas, Kutris, Mavrias, Samaris, Fortunis, Masuras, Zeka, Pelkas, Kuluris.

Armeniya –         Ayrapetyan, Aroyan, Ambartsumyan, Ishxanyan, Oganesyan, Mxitaryan, Mkrtchyan, Kazaryan, Barsegyan, Karapetyan, Grigoryan.

***

Italiya – Bosniya va Gertsegovina

23:45, «Alyants Stedium»

Italiya – Sirigu, Bonuchchi, Emerson, Kellini, Manchini, Jorjino, Barella, Insine, Verratti, Bernardeski, Kualyarella.

Bosniya i Gertsegovina – Shexich, Todorovich, Bichakchich, Zukanovich, Chivich, Beshich, Pyanich, Goyak, Sarich, Vishcha, Jeko.

 ***

Lixtenshteyn – Finlyandiya

23:45, «Raynpark Shtadion»

Lixtenshteyn – Xobi, Xofer, Rexshtayner, Kaufmann, Volfinger, Vizer, Zele, Xasler, Byuxel, Salanovich, Kyune.

Finlyandiya –    Gradetski, Uronen, Toyvio, Arayuuri, Raytala, Kamara, Sparv, Lod, Pukki, Chellman, Lappalaynen.

 Vengriya – Uels

23:45, «Grupama-Arena»

Vengriya – Gulachi, Orban, Barat, Korxut, Djudjak, Soboslai, Nad, Patkai, Lovrenchich, Salai, Xolender.

Uels –Xennessi, Lourens, Ganter, Devis, Uilyams, Lourens, Bruks, Jeyms, Allen, Beyl, Ampadu.

скачать dle 12.1
Fikr bildirish

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив