Evro-2020 saralash. Angliya - Kosovo, Litva - Portugaliya, Frantsiya – Andorra (tarkiblar)

Evro-2020 saralash bosqichining 6-turiga bugun yakun yasaladi. Bugungi o'yinlarda boshlang'ich tarkibda maydonga tushgan futbolchilar bilan tanishtirib o'tamiz.

Evro-2020 saralash
Angliya – Kosovo
10 sentyabr, 23.45, «Sent-Meris»
Angliya – Pikford, Aleksander-Arnold, Maguayr, Kin, Chiluell, Rays, Xenderson, Sancho, Barkli, Sterling, Keyn.
Kosovo – Murich, Rraxmani, Voyvoda, Xaderdjonay, Votsa, Berisha, Musliya, Tselina, Xalimi, Aliti, Muriki.

Litva – Portugaliya
10 sentyabr, 23.45, «stadion LFF»
Litva – Shetkus, Girdvaynis, Andryushkyavichyus, Palenis, Mikolyunas, Shimkus, Vorobev, Verbitskas, Slivka, Kuklis, Laukjyamis.
Portugaliya – Ruy Patrisiu, Joau Kanselu, Diash, Fonte, Gerreyru, Vilyam Karvalyu, Brunu Fernandesh, Bernardu Silva, Ruben Nevesh, Joau Feliks, Ronaldu.

Frantsiya – Andorra
10 sentyabr, 23.45, «Stad de Frans»
Frantsiya – Loris, Dyubua, Varan, Langle, Din, Ikone, Sissoko, Tolisso, Koman, Jiru, Grizmann.
Andorra – Gomes Moreyra, Servos, San-Nikolas, Lima, Martines, Rebes, Rubio, Veyra, Vales, Maks Lovera, Klemente.

Albaniya – Islandiya
10 sentyabr, 23.45, «Rujdi Bijuta»
Albaniya – Strakosha, Gimshiti, Dermaku, Lenyani, Ismayli, Memushay, Bare, Gyasula, Xyusay, Manay, Tsikaleshi.
Islandiya – Xalldoursson, Xermannsson, Skulason, Sigurdsson, Arnason, Siguryonsson, Gunnarsson, Xadlvredsson, Byarnason, Sigurdsson, Bedvarsson.

Chernogoriya – Chexiya
10 sentyabr, 23.45, «Pod Goritsom»
Chernogoriya – Petkovich, Lagator, Radunovich, Tomashevich, Veshovich, Kosovich, Marushich, Xochko, Vukchevich, Bolevich, Mugosha.
Chexiya – Vatslik, Borjil, Suxi, Tsoufal, Chelyustka, Kral, Masopust, Darida, Yankto, Souchek, Shik.

Lyuksemburg – Serbiya
10 sentyabr, 23.45, «Jozi Bartel»
Lyuksemburg – Moris, Yans, Karlson, Shano, Jerson, Sinani, Till, Till, Barreyro, Rodrigesh, Devill.
Serbiya – Dmitrovich, Rukavina, Spayich, Maksimovich, Kolarov, Lukich, Milinkovich-Savich, Katai, Lyayich, Milivoevich, Mitrovich.

Moldova – Turkiya
10 sentyabr, 23.45, «stadion Zimbru»
Moldova – Koshelev, Efros, Mudrak, Graur, Tsurkan, Sandu, Ionitse, Gynsar, Chebotaru, Suvorov, Ryabchuk.
Turkiya – Gyunok, Merash, Demiral, Ayxan, Chelik, Tufan, Tyuryuch, Tokez, Kaxvedji, Karaman, Tosun.

скачать dle 12.1
Fikr bildirish

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив